Ogłoszenia Parafialne - XVIII Niedziela Zwykła 02.08.2020

niedziela 02.08.2020

1. Dziękuję za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Eucharystię.

2.  Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Modlimy się w intencji powszechnej za wszystkie osoby, które pracują oraz żyją na morzu, łącznie z marynarzami, rybakami oraz za ich rodziny. W intencji diecezjalnej módlmy się o powołania kapłańskie i zakonne w naszej diecezji.

3.  W czwartek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego.

4.  W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno - Teologiczny w Zielonej Górze.

5.  W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy w naszych modlitwach o powołaniach kapłańskich i zakonnych. Chorych odwiedzę w pierwszy piątek miesiąca września.

6.  Wszystkim gościom i parafianom życzę dobrej niedzieli i spokojnego czasu wypoczynku i pracy.