Ogłoszenia Parafialne - XVI Niedziela Zwykła 19.07.2020

niedziela 19.07.2020

1.  Dziękuję Panią za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Eucharystię. Chciałbym poprosić o posprzątanie kościoła w Zaborze mieszkańców z ul. Witosa 16 – 28 i Akacjowa 4. W Milsku poproszę o posprzątanie panie Nowicka Joanna i Wróblewska Urszula.

2.  W tym tygodniu Msze św. o godz. 17.00.

3.  W sobotę 25 lipca św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Poświęcenie pojazdów mechanicznych po Mszy św. Chętnych proszę o zgłaszanie się do zakrystii.

4.  Jednodniowa pielgrzymka do Poznania, do Sanktuarium Pierwszego Cudu Eucharystycznego w Polsce oraz poznać ważnych  miejsca związane z historia naszej Ojczyzny, odbędzie się w sobotę 29 sierpnia. Zapisy w zakrystii.

5.  Wszystkim gościom i parafianom życzę dobrej niedzieli i spokojnego czasu wypoczynku i pracy.