Ogłoszenia Parafialne - XV Niedziela Zwykła 12.07.2020

niedziela 12.07.2020

1. Dziękuję Panią za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Eucharystię. Chciałbym poprosić o posprzątanie kościoła w Zaborze rodziców dzieci, które w sobotę przystąpią do I Komunii św. W Milsku poproszę o posprzątanie panie Źrubek Henrykę i Korzeniak Beatę.

2.  W środę Mszę św. o godz. 9.00.

3.  Nasze plany wyjazdowej pielgrzymki w czasie wakacji się nie udały. Chcemy jednak zaproponować jednodniowy wyjazd do Poznania, aby nawiedzić Sanktuarium Pierwszego Cudu Eucharystycznego w Polsce oraz poznać ważne miejsca Poznania związane z historia naszej Ojczyzny. Zapraszam serdecznie na wyjazd, który odbędzie się w sobotę 29 sierpnia. Zapisy w zakrystii.

4.  Dziękuję wszystkim osobom z ul. Lipowej, które złożyły na rzecz funduszu budowlanego 560 zł. Dziękuję też osobom z Czarnej za złożone ofiary w wysokości 390 zł i parafianom z Łazu, którzy złożyli 540 zł. Bóg zapłać. Fundusz budowlany Zaboru dysponuje obecnie kwotą 10 475 zł. Dziękuję również osobą, które podejmują się posługi zbierania pieniędzy na ten cel.

5.  Z naszej społeczności parafialnej odeszła pani Michalina Majewska. Wieczny odpoczynek ….

6.  Wszystkim gościom i parafianom życzę dobrej niedzieli i spokojnego czasu wypoczynku i pracy.