Ogłoszenia Parafialne - XIII Niedziela Zwykła 28.06.2020

niedziela 28.06.2020

1. Dziękuję Panią za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Eucharystię. Chciałbym poprosić o posprzątanie kościoła w Zaborze osoby z ul. Witosa 1-15 nieparzyste. W Milsku poproszę o posprzątanie panie Ratajska Renata i Krupińska Stefania.

2.  W poniedziałek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

3.   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek włączamy się w modlitwę o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. W piątek odwiedzą chorych w stałym porządku.

4.  Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek w Milsku od godz. 17.30, a w piątek w Zaborze od godz.17.00.

5.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6.  Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu dystansu społecznego w czasie celebracji liturgicznych.

7.  Dziękuję za złożone ofiary na kościół w Milsku. Z Dąbrowy zostało zebrane 550 zł a z Milska 1790. Bóg zapłać za Wasze otwarte serca i za wysiłek zbierania ofiar.

8.  W zeszłym tygodniu odeszli od nas Bogdan Rodziewicz, którego pogrzeb będzie w Milsku w poniedziałek o godz. 14.00 i Jarosław Żak. Polećmy ich Bożemu Miłosierdzi. Wieczny odpoczynek…

9.  Wszystkim gościom i parafianom życzę dobrej niedzieli i spokojnego czasu wypoczynku i pracy.