Ogłoszenia Parafialne - XII Niedziela Zwykła 21.06.2020

niedziela 21.06.2020

1. Dziękuję Panią za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Eucharystię. Chciałbym poprosić o posprzątanie kościoła w Zaborze rodziców dzieci, które w sobotę przyjmą Pierwszą Komunię Świętą. W Milsku poproszę o posprzątanie panie Bożenę i Wioletę Pytka .

2. We wtorek przypada Dzień Ojca pamiętajmy o naszych Ojcach w modlitwach.

3.  W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Młodzież z naszej parafii tego dnia w kościele Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze o godz. 18.00 przyjmie z rąk biskupa Adama Dyczkowskiego sakrament bierzmowania. Módlmy się w ich intencji, aby łaska Ducha św. tchnęła w nich nowe życie Boże.

4.  W piątek zakończenie roku szkolnego. W związku z tym iż z racji epidemii nie ma tradycyjnego zakończenia roku, dlatego bardzo serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą Panu Bogu podziewać za miniony rok pracy, do Milska w czwartek na Mszę św. o godz. 18.00.

5.  W czasie wakacji pamiętajmy, iż od relacji z Bogiem człowiek wierzący nie robi sobie wolnego. Troszczmy się o modlitwę i Mszę św. ponieważ one są dla nas życiodajną łaską.

6.  W sobotę , o godz. 12.00 pięcioro dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii Świętej. Otoczymy ich rodziny naszą modlitwą, aby stwarzały dobry klimat wzrostu wiary.

7. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec, kiedy modlimy się litanią do Serca Pana Jezusa. Zachęcam do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej.

8. Dziękuję osobom z ul. Chłapowskiego, Proczki, Okrężna, Polna, Na Wzgórzu, Klonowa, Krótka, Tylna, Cichy Zakątek, które złożyły na rzecz funduszu budowlanego 1040 zł. Dziękuję też osoba z ul. Zamkowej za złożone ofiary w wysokości 170 zł. Bóg zapłać. Dziękuję również osobą, które podejmują się posługi zbierania pieniędzy na ten cel.

9.  Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze zaprasza do rozpoczęcia studiów magisterskich i podyplomowych z dziedziny teologii.

10.   Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławieństwa, radości i pokoju w tym nadchodzącym tygodniu.