Ogłoszenia Parafialne - V Niedziela Zwykła 07.02.2021

niedziela 07.02.2021

Ogłoszenia parafialne na V niedzielę zwykłą 07.02.2021

1.  Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę.

2.  Dziś zmiana tajemnic różańcowych na Mszy św. o godz. 11.30. Modlimy się w intencji kobiet - ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane.

3.  Dzisiaj – zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

4.  W środę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie PZCaritas na plebanii.

5.  W czwartek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W tym dniu modlimy się szczególnie w intencji chorych. W czasie Mszy św. udzielę sakramentu namaszczenia chorych, wszystkim chętnym. W Zaborze udzielę sakramentu namaszczenia chorych na Mszy św. w piątek.

6.  W przyszłą niedzielę Msza św. w Dąbrowej o godz.13.00.

7.  W Niedzielę 21 lutego, zapraszam wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziny na dodatkową Mszy św. o godz. 13.00 do Zaboru. W czasie tej Mszy św. będzie poświęcenie świec komunijnych.

8.  Zakończyliśmy prace remontowy w naszej salce parafialnej. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w to dzieło. Szczególnie Panu Waldemarowi Siusta, Januszowi Koperwas, Henrykowi Kogut, Krzysztofowi Diaczuk. Dziękuję też wszystkim osobom zbierającym pieniądze na remont salki. Dziękuję też osobom z PZCaritas za porządki w salce.  Uroczyste poświęcenie salki odbędzie się w uroczystość odpustową św. Józefa 19 marca.

9.  Mam wielką prośbę, aby osoby, które podejmowały się zbiórki pieniędzy na fundusz budowlany, na nowo podjęły się tego zadanie od 15 lutego. Bóg zapłać.

10.   Wszystkim parafianom i gościom życzę, aby światło Boże rozświetlało drogi Waszego życia.