Ogłoszenia Parafialne - III Niedziela Zwykła 24.01.2021

niedziela 24.01.2021

1. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę.

2.  Dziś Niedziela Słowa Bożego. To dobry czas, aby na nowo odkryć Pismo Święte, które znajduje się w naszych domach.

3.  Dziś też „Dzień solidarności z Chorwacją” po trzęsieniu ziemi. W jego ramach, przeprowadzana jest zbiórkę do puszek. Można również przyłączyć się do akcji, przekazując środki bezpośrednio do Caritas Polska, przez wysłanie SMS oraz dokonując wpłaty przez stronę Caritas.

4. Dziś przejście kolędowe przez Zabór i Proczki. Rozpoczęcie o godz. 14.00 w Zaborze. Będę szedł od strony Tarnawy. Przewidywane zakończenie w Zaborze o godz. 16.00. W Proczkach, będę o godz. 16.05. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

5.  We wtorek dzień pogrzebu Bp. Adama Dyczkowskiego i bp. Antoniego Stankiewicza. Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 w Gorzowie Wlkp., w kościele p.w. Pierwszych Męczenników Polski. Mszy św. pogrzebowej będzie przewodniczył abp. Andrzeja Dzięgi, metropolity szczecińsko-kamieńskiego a homilię wygłosi bp. Paweł Socha. Uroczystości będą transmitowane przez TVP 3 Gorzów Wielkopolski.

6.  W naszym kościele za zmarłych biskupów będziemy się modlić na Mszy św. o godz. 17.00, w Zaborze. Zapraszam do modlitwy.

7.  Zakończyliśmy czas kolędowy. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzliwość w czasie krótkich spotkań. Dziękuję też za złożone ofiary.

8.  Msze św. w tym tygodniu, wracają do porządku zimowego i będą celebrowane o godz. 17.00.

9.  W naszej społeczności rozpoczyna działalność grupa chcąca pomóc osobom z problemami alkoholowymi. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się w środę 3 lutego o godz. 19.00, w salce nad biblioteką w Zaborze.

10.   Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych zaprasza do uczestnictwa w projekcie „Lepsze jutro II”. W ramach tego projektu można podjąć darmowe szkolenia w różnych kursach zawodowych. Kontakt: Tel. 697186649.

11.    Z naszej społeczności parafialnej odszedł Andrzej Kasprowiak. Pogrzeb zmarłego Andrzeja będzie w środę o godz. 14.00 na cmentarzu w Zaborze. Pomódlmy się już teraz w jego intencji.

12.   Wszystkim parafianom i gościom życzę radości i pokoju oraz błogosławionego tygodnia pracy.