Ogłoszenia Parafialne - III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021

niedziela 07.03.2021

1. Dziękuję wszystkim osobom, zaangażowanym w porządkowanie naszego kościoła.

2. Dziękuję wszystkim osobom, które pomagały w porządkowaniu ogrodu na plebanii i pracowały przy stawianiu płotu.

3. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Modlimy  się w tym miesiącu o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym. Proszę też o modlitwę w intencji rodzin dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i komunii św.

4. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i na Nabożeństwo „Gorzkich Żali”, które odbywaja się w naszej parafii.

5. W naszej parafii za tydzień w niedzielę rozpoczniemy rekolekcje Wielkopostne. Wygłosi je ks. Łukasz Sławiński. Już teraz serdecznie zapraszam.

6. PZC rozprowadza już świece „Caritas” na Wielkanoc w cenie 15 zł., z których dochód przeznaczony jest na pomoc dla seniorów i na schronisko dla bezdomnych w Żukowicach. Dziękuję za prowadzenie tego dzieła PZC.

7. W przyszłą sobotę biuro parafialne nie będzie czynne. W razie potrzeby proszę o kontakt w tygodniu po Mszy św. lub telefonicznie.

8. W przyszłą sobotę VIII rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. Modlimy się o Boże błogosławieństwo i owocny pontyfikat.

9. Konferencja Episkopatu Polski wystosowała apel o poszanowanie niedzieli jako dnia wolnego od pracy.

10. Ponad 500 osób lubi nasz profil na Facebooku.

11. Wszystkim parafianom i gościom życzę, dobrej niedzieli.