II Niedziela po Bożym Narodzeniu 3.01.2021

niedziela 03.01.2021

1. Dziękuję wszystkim osobom za zaangażowanie się w prace porządkowe w naszym kościele.

2.  Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Modlimy się w tym miesiącu,  aby Pan dał nam łaskę, byśmy żyli w pełnym braterstwie z braćmi i siostrami z innych religii, modląc się za siebie wzajemnie, z otwartością na wszystkich.

3.  We wtorek rozpoczynamy Mszę św. w intencji parafian z poszczególnych ulic i wiosek, które będą celebrowane o godz. 18.00. Zapraszam do zapoznania się z grafikiem wyłożonym przy wyjściu z kościoła. Ofiary złożony przy tej okazji są przeznaczone na zakończenie remontu naszej parafialnej salki.

4. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Taca z uroczystości przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła. Msze św. w porządku niedzielnym.

5.  W środę rozpoczynam przejście kolędowe przez nasze wioski z bł. Bożym. Rozpoczynam od Milska i Dąbrowy, a w przyszłą niedzielę przejdę przez Czarną, Tarnawę i Mielno. Rozpoczęcie o godz. 14.00.

6.  W piątek odwiedzę chorych zgłoszonym przez telefon lub indywidualnie. Z racji pandemii nie odwiedzam chorych bez zaproszenia.

7.  W Piątek po Mszy św. pół godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Zapraszam do modlitwy.

8.  Wszystkim parafianom i gościom życzę radości z przeżywanych świąt Bożego Narodzenia.