Ogłoszenia Parafialne - XXIV Niedziela Zwykła 13.09.2020

niedziela 13.09.2020

1. Dziękuję za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Eucharystię. W przyszłym tygodniu proszę o posprzątanie i przygotowanie naszego kościoła w Zaborze osoby mieszkające na ul. Sportowej i Łąkowej, a w Milsku panie Wioletta Urbanowska i Stefania Rypuła.

2. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców i rozpoczyna się też „Tydzień Wychowania”.

3. Dziś zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc świętych w ziemi świętej

4. W przyszłą – trzecią niedzielę września zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno - Teologiczny w Zielonej Górze.

5. W poniedziałek 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

6. W czwartek 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka.

7. W piątek 18 września św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o młodzieży, którą zapraszam w tym dniu na Mszę św.

8. W sobotę19 września – Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.

9. W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Świata Pracy na Jasną Górę.

10. Młodzież, wraz z rodzicami, z klasy siódmej i starszą, która chciałaby przygotować się do bierzmowania zapraszam na I spotkanie 20 września w niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30.

11. Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w dniach 26-27 września. Zainteresowanych proszę o osobisty kontakt.

12. Bóg zapłać za ofiary złożone na fundusz budowlany. Z ul. Lipowej zebraliśmy 255 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzięki tym ofiarom rozpoczęliśmy remont salki, która będzie służyć parafii jako miejsce spotkań.

13. Z naszej społeczności odeszła do wieczności pani Paulina Wróblewska, polecajmy naszą zmarłą siostrę Bożemu Miłosierdzi. Wieczny odpoczynek….

14. Wszystkim gościom i parafianom życzę dobrej niedzieli i spokojnego czasu wypoczynku i pracy.