ul. Witosa 10  68 327 40 27   zabor@diecezjazg.pl

Zaborscy proboszczowie

1. ks. Michał Suliga
ur. 26.07.1903 - zm. 21.03.1984 (żył 81 lata)
święcenia kapłańskie 21.03.1931
prob. w Zaborze: 1.09.1947 - 26.04.1951 (4 lata)

 2. ks. Franciszek Jędrzkiewicz
ur. 27.02.1913 - zm. 11.04.1976 (żył 63 lata)
święcenia kapłańskie 9.07.1939
prob. w Zaborze: 27.02.1951 - 13.09.1968 (17 lat)

3. ks. Zenon Mytkowski
ur. 18.09.1932
święcenia kapłańskie 22.06.1958
prob. w Zaborze 29.10.1968 - 29.01.1974 (6 lat)

4. ks. kan. Leszek Gościmiński
ur. 12.04.1930 - zm. 4.03.2003 (żył 73 lata)
święcenia kapłańskie 24.06.1956
prob. w Zaborze 29.01.1974 - 05.08.2002 (28 lat)

5. ks. kan. Janusz Mikołajewicz
ur. 12.08.1966
święcenia kapłańskie 25.05.1991
prob. w Zaborze 6.08.2002 - 1.08.2010 (8 lat)

6. ks. Ryszard Walner
ur. 2.12.1956
święcenia kapłańskie 27.05.1984
prob. w Zaborze 2.08.2010 - 31.07.2016 (6 lat)

7. ks. Stanisław Stefańczyk
ur. 15.10.1960
święcenia kapłańskie 26.05.1985
prob. w Zaborze od 1.08.2016 

 8. ks. Paweł Łobaczewski
ur. 13.10.1971
święcenia kapłańskie 24.05.1997
administrator parafii w Zaborze 8.04.2019 - 31.07.2019

 9. ks. Tomasz Sałatka
ur. 23.09.1975
święcenia kapłańskie  25.05.2002
administrator parafii w Zaborze od 1.08.2019

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM