ul. Witosa 10  68 327 40 27   zabor@diecezjazg.pl

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

czwartek, 11-06-2020


"Rzeczywista obecność Ciała i Krwi Chrystusa w Eucharystii nie da się rozpoznać zmysłami ani rozumem, a tylko wiarą."

W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w naszej parafii gościliśmy bp. Stefana Regmunta, który przewodniczył Mszy Świętej i procesji eucharystycznej oraz dokonał poświęcenia figury św. Józefa patrona naszej parafii.

W trakcie wygłoszonej homilii ksiądz biskup przypomniał licznie zgromadzonym wiernym istotę sakramentu Eucharystii oraz podzielił się własnym doświadczeniem wiary w rzeczywistą obencość Jezusa w postaciach echarystycznych. 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM