ul. Witosa 10  68 327 40 27   zabor@diecezjazg.pl

TRIDUUM PASCHALNE 2021

wtorek, 30-03-2021


Obchody Triduum Paschalnego w naszej parafii

WIELKI CZWARTEK - Msza Święta Wieczerzy Pańskiej

Milsko - 17:00

Zabór - 18:30

WIELKI PIĄTEK - Liturgia Męki Pańskiej

Milsko - 17:00

Zabór - 18:30

WIELKA SOBOTA - Wigilia Paschalna

Milsko - 18:00

Zabór - 19:30

Zgodnie ze wskazaniami biskupa diecezjalnego Triduum Paschalne, czyli Wielki Czartek, Piątek i Sobota odbędą się w określonym porządku. W celebracjach może brać udział w kościele nie więcej jak 20 osób w Zaborze i 15 osób w Milsku. W czasie celebracji będą otwarte drzwi kościoła, tak aby wierni mogli też zgromadzić się przy kościele z zachowaniem norm sanitarnych. Zachęcam, aby w tym czasie łączyć się też duchowo z naszą świątynią. Kościół daje też możliwość duchowej komunii św., kiedy z jakiegoś powodów nie możemy uczestniczyć w Eucharystii a jednocześnie mamy głębokie pragnienie przyjęcia Pana Jezusa do naszego serca. 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM