REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE online

niedziela, 28-02-2021

I. Rekolekcje diecezjalne

Na antenie TVP Gorzów Wielkopolski transmitowane będą rekolekcje wielkopostne, które w dniach 7-10 marca w gorzowskiej katedrze poprowadzi ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr.

Transmisje Mszy św. z naukami rekolekcyjnymi:

· niedziela, 7.03, godz. 10.30,

· poniedziałek – środa, 8-10.03, godz. 19.00

II. Rekolekcje ogólnopolskie

Redakcja Audycji Katolickich przygotowuje rekolekcje wielkopostne dla trzech grup: dzieci, młodzieży i dorosłych. Rekolekcje emitowane będą w TVP3 w następujących terminach.

· Rekolekcje dla dzieci 22-24 marca (poniedziałek-środa), godz. 9:30, TVP3

Trzy spotkania rekolekcyjne utrzymane będa w stylistyce programu „Ziarno”. Przy pomocy doświadczeń naukowych dzieci zostaną zachęcone do szukania i rozpoznawania Pana Boga w świecie.

· Rekolekcje dla młodzieży 22-24 marca (poniedziałek-środa), godz. 12:30, TVP3

Cykl trzech spotkań opartych na czytaniach z Pisma Świętego poprowadzi o. Lech Dorobczyński OFM wraz z twórcami programu młodzieżowego „Studio Raban”.

· Rekolekcje dla dorosłych 26-28 marca (piątek-niedziela), godz. 20:30, TVP3

Męka, Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa dają nadzieję współczesnemu człowiekowi. Trzy spotkania rekolekcyjne poprowadzi ks. Wojciech Węgrzyniak. Rekolekcje będą również dostępne na VOD oraz w mediach społecznościowych: