Pomoc potrzebującym

czwartek, 03-12-2020

Nasz parafia pomaga 31 rodzinom, a dzieło to koordynuje Parafialny Zespół Caritas. W imieniu Caritas chciałbym więc poprosić, o zaangażowanie się w pomoc rodzinom najbardziej potrzebującym. Możemy to zrobić, przez przyniesienie żywności i środków czystości, które można złożyć do koszy w kościele lub na plebanii. Jest też możliwość przygotowania torby charytatywnej z wskazanymi produktami. Torby można pobrać w zakrystii. Wszelkie produkty prosimy przynosić do 13 grudnia, ponieważ potrzebujemy czasu na przygotowanie paczek i rozwiezienie potrzebującym.