ul. Witosa 10  68 327 40 27   zabor@diecezjazg.pl

Pierwsza Komunia Święta

sobota, 27-06-2020


"Jedna dobrze przeżyta Komunia Święta zdolna jest zmienić nas w świętych i doskonałych..."

W dniu 27 czerwca 2020 roku sześcioro dzieci z naszej parafii przyjęło Pierwszą Komunię Świętą. Podczas uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w kościele parafilanym w Zaborze najmłodszym towarzyszyła najbliższa rodzina i przyjaciele oraz Pani katechetka Joanna Łebek, która przygotował dzieci do tej ważnej chwili życia.

Drogie Dzieci - nie zapominajcie o niedzielnej Mszy Świętej, niech przyjmowany w Komunii Świętej Jezus stanie się dla Was Przyjacielem, niech będzie Drogą, Prawdą i Życiem.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM