Pierwsza Komunia Święta

sobota, 27-06-2020

"Jedna dobrze przeżyta Komunia Święta zdolna jest zmienić nas w świętych i doskonałych..."

W dniu 27 czerwca 2020 roku sześcioro dzieci z naszej parafii przyjęło Pierwszą Komunię Świętą. Podczas uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w kościele parafilanym w Zaborze najmłodszym towarzyszyła najbliższa rodzina i przyjaciele oraz Pani katechetka Joanna Łebek, która przygotował dzieci do tej ważnej chwili życia.

Drogie Dzieci - nie zapominajcie o niedzielnej Mszy Świętej, niech przyjmowany w Komunii Świętej Jezus stanie się dla Was Przyjacielem, niech będzie Drogą, Prawdą i Życiem.