Niedzielna Msza św.

08:00 Zabór
10:00 Milsko
11:30 Zabór
13:00 Dąbrowa (2 niedziela miesiąca)

Pogoda w Zaborze

Oglądalność strony

83730
dzisiaj
wczoraj
ten miesiąc
29
80
1345

twój IP: 3.233.215.231
23-02-2020; 08:23

Grupa Pokutna św. Marii Magdaleny

Idea: św. Maria Magdalena nazywana jest patronką nawrócenia. Za jej wstawiennictwem Grupa Pokutna pragnie wypraszać łaskę nawrócenia dla ludzi pogubionych, tych, którzy choć mówią o sobie, że są wierzący, to jednak unikają spowiedzi świętej i nie karmią się Ciałem Chrystusowym.  Codziennie członkowie grupy odmawiają swoją modlitwę i starają się ofiarować Panu Bogu praktyki pokutne za konkretne osoby. Grupę tworzy 4 parafian.

Zapraszamy i Ciebie do modlitwy o nawrócenie ludzi zagubionych.
Nawet jeśli nie ma ich w twojej rodzinie, to często są obok Ciebie.

MODLITWA O NAWRÓCENIE: Matko Pełna Miłości, wspomnij na Krew Boskiego Syna Twego wylaną dla dusz zbawienia, wspomnij na boleści, jakie Twoje macierzyńskie Serce wycierpiało i zlituj się nad tylu nieszczęśliwymi grzesznikami, którzy żyją z dala od Boga i nie korzystają ze zbawczych zasług Pana Jezusa ani z łez przez Ciebie Matko wylanych. O Maryjo, wybłagaj miłościwie łaskę nawrócenia dla tylu grzeszników, zwłaszcza w naszej parafii żyjących. Ofiaruj za nie sprawiedliwości Bożej krew Syna Twojego wraz z zasługami Twoich boleści i wspieraj mnie w mym pragnieniu pozyskania wielu dusz dla Pana Jezusa przez wypraszanie im Twojej przemożnej opieki. Wyjednaj i mnie łaskę nieustannego nawracania się i wolę walki o pokonanie zła i zwycięstwo dobra. Matko, Pojednawczyni grzeszników, wstawiaj się za nieszczęśliwymi grzesznikami i wyproś im u Boga łaskę nawrócenia. Amen. Święta Mario Magdaleno, Patronko nawrócenia – módl się za nami.