Intencja Żywego Różańca

maj 2019

Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu

 

Pogoda w Zaborze

Oglądalność strony

66382
dzisiaj
wczoraj
ten miesiąc
40
47
1964

twój IP: 3.80.223.123
24-05-2019; 22:59

Intencje mszalne - maj 2019
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 III Niedziela Wielkanocna  5.05
8:00 + St-w Pac(4), Kzysztof Maroszek, + Irena, Bronisława, Andrzej i Józef Pac, Zofia i St-w Myśliwscy, Majka Skubiszewska

10:00 + Genowefa, Wł-w, Ryszard i Antoni Korsak, Maria Mazurowska , St-w Wieliczko, Teresa Siek, r. Siewruków

11:30 + Tadeusz Strózik(18),+ zm. z rodz., Mriuszyc, Rudkowskich i Strózik

 

Wtorek 7.05 
19:00 + Zbigniew i Monika Pajączkowscy

Środa 8.05 św. Stanisława, bp, patrona Polski
19:00 + Adela (18), +Franciszek i Ryszard Kaczmarek, + Wanda Psarska, + z rodziny Jurkowskich, Kaczmarek i Stachowskich

Czwartek 9.05 
19:00 o Boże błogosławieństwo dla Ali Pieniążek (r. urodzin)

Piątek 17.05
19.00  + Bolesław Dziewicki (7)

Sobota 18.05

9.00 kancelaria parafialna

10.15 Msza Św. w CLDiM

19.00 + Stefan (32), Anastazja (8) i Zdzisław (2) Maliccy

 
IV Niedziela Wielkanocna  12.05

8:00 + Józefa, Bronisław, Jadwiga, Stanisław, Piotr Rozbiccy, Stanisław Szymański, + Jerzy Żukowski i Anna Koseska

10:00 intencja Bronisławy Sidoruk

11:30 + Maksymilian( 30) i Janina Woźniak

13:00 + Józefa (23) i Stanisław Skórka

 

Wtorek 14.05 - św. Macieja, apostoła
19:00 + Marianna Nowak-Arent

Środa 15.05
19:00 +Zofia Napieralska i Zofia Wolińska

Czwartek 16.05 – św. Andrzeja Boboli
19:00 + Józef, Helena i Wojciech Fitych, + Marianna Madej , + Teresa, Stefan i Zofia Fitych

Piątek 17.05
19.00 + Stefania Marcak (int. Janusza Cacak z rodziną ze Ślemienia i Romana Pilsyk z rodziną z Łękawicy)

Sobota 18.05
19:00 – o Boże błogosławieństwo dla Dariusza ( 40 ur.) i dla Emilki ( 10 ur.)

V Niedziela Wielkanocna 19.05
8:00 + Feliks Czapnik

10:00 + Kazimiera (8) Stefan Adamiec (35), Aniela i Jan Ambryszewscy

11:30 + Dariusz Kasprzak, Wł-w Duda, Henryk, Antoni, St-w Jadeszko

 

 Wtorek 21.05
19:00 + Józef, Piotr, Marianna, Zofia Czyżo, + Antoni, Jadwiga, Katarzyna Urbaniak

Środa 22.05
19:00 + Leokadia i Jan Lewandowscy  (23)

Czwartek 23.05
19:00 + Helena Zakrzewska (3) (int męża)

Piątek 24:05 NMP Wspomożycielki Wiernych
19:00 o Boże błogosławieństwo, opiekę MB Wspomożycielki Wiernych dla mieszkańców Czarnej i ks. proboszcza

Sobota 25:05
19:00 + Jan Podolak(18), + Wiktoria i Edward Majewscy

VI Niedziela Wielkanocna 26.05
8:00 + Feliksa i Stanisław Pieniążek, Józefa i Józef Rzeszutek, Maria i Joachim Aleksiejczyk

10:00 + Maria i Józef Orzechowscy

11:30

Wtorek 28.05
19:00 + Paweł Martyniuk

Środa 29.05 – św. Urszuli Ledóchowskiej
19:00

Czwartek 30.05
19:00 + Maria i Michał Jung, + Zofia i Antoni Kalisz , + Wiktor, Kazimierz, Maria, Filip, Henryka Sidoruk

Piątek 31.05
19:00 – o Boże Błogosławieństwo dla Wiesławy i Piotra w r. ślubu oraz ich dzieci i wnuków


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------